Akce

Slunovratový tanec | 21.12.2022

Vloženo 26.11.2022

Slunovratové předvánoční tancování 

 

V tanci uvolníme přebytečné starosti a dovolíme si hluboce prožít kouzlo tohoto období ponořením se do vlastního nitra, do rytmů a melodií. Spolecně oslavíme čas Vánoc čistou radostí v pohybu. 

 

Intuitivní a instinktivní tanec nám dovoluje prožívat a ocenit sám sebe, spojení s vlastním tělem, introspekci a plné prožití našich emocí a pocitů. 

Inspiraci čerpá z technik léčení pohybem. Umožňuje hlubší porozumění a laskavý přístup k našemu tělu tak, abychom nacházeli potěšení, požitek a radost v každém pohybu. Procítíme svou přirozenou důstojnost, kterou prožíváme, když si dovolíme být sami sebou a probudíme v sobě vášeň pro pohyb a život. 

 

Záměrem zážitkové taneční dílny je sebepřijetí, ocenění jedinečnosti, nalezení vnitřni harmonie a souladu a oslava života.

 

Na místě jsou k zapůjčení bubny a další hudební nástroje. 

 

MuVa tanec ~ Na křídlech andělů | 18.12.2022

Vloženo 21.11.2022

NA KŘÍDLECH ANDĚLŮ... zveme vás v neděli 18. prosince od 17,00 – 19,00 hod. do naladit se na adventní čas v MuVa Tanci se Soňou Mitrou Pavlincovou, odpočinout si, i rozhýbat své těla a ulevit pnutí, a zrelaxovat tělo i ducha

 

Blíží se čas Vánoc a ten je spojován s pohodou, klidem a také s anděly, kteří tyto svátky celou dobu provází. Zapalujeme svíčky, cinkáme na zvonky, zdobíme stromeček andělíčky, malujeme je na okna, jsou prostě všude.

 

Chcete-li se s nimi setkat, zatancovat si s nimi, nechat se obejmout jejich křídly, podívat se, který z andělů sedí na Vaší střeše a dává na Vás pozor, proletět se andělskými oblaky a mnoho dalšího, přijďte na andělský MuVa tanec na téma Na andělských křídlech.

 

Můžete si s sebou přinést jakéhokoliv andílka na oltářek a menší dečku nebo šátek na lehnutí. 

Cena: 390 Kč

 

Těší se Mitra 

Čchi jóga flow - osm kousků brokátu | 12.12.2022

Vloženo 21.11.2022

Srdečně vás zvu na otevřenou lekci - Mini workshop Vinyasa Čchi jógy ~ osm kousků brokátu v pondělí 12. prosince od 17:00 do 18:30h. 

Čchi jóga je propojením jógy a chi-kungu a kombinuje koncentraci, dýchání a ladné spirálovité a vlnovité pohyby těla. Čchi lze přeložit jako energii nebo životní sílu. V čchi józe jsou sekvence pohybů propojené Vinyasou, takže jedna pozice přechází do druhé - vždy s nádechem nebo výdechem. Výsledkem je střídání síly a uvolnění, dynamiky a klidu - vždy v propojení s vědomým dýcháním a prožitek energie v pohybu.

 

Těší se Zuzka 

Sound healing s meditací | 10.12.2022

Vloženo 21.11.2022

Hoďte předvánoční stres a shon za hlavu a nalaďte se na tu pravou adventní vlnu při meditaci zvuků křišťálových mís s HELENOU DOKTOROVOU a sound healingem, meditací bubnem s MICHALEM RAUEREM. 

V sobotu 10.12..2022 od 9:00 - 12:00 ve studiu SANGHA v Přerově 

 

Sound healing je forma léčení, která využívá různé vibrace k léčení těla, mysli i ducha. Různé emoce vibrují na různých úrovních a blokované nebo nevyjádřené emoce jsou hlavním zdrojem fyzické nevolnosti. Velmi silným nástrojem pro rozpouštění těchto emočních bloků je meditace za zvuku a silných vibrací bubnu. Bubnování přímo nad tělem člověka dává zpět do rovnováhy energetická centra, čímž pomáhá léčení i na fyzické úrovni. Tělo dostává do hluboké relaxace a uzemnění.

 

Meditace za zvuku křišťálových mís

Nyní se znovu vracíme k používání těchto léčivých vibrací, které navrací náš organismus a energetická centra zpět do rovnováhy a harmonie potřebné ke správnému fungování těla a jeho samoregeneračním schopnostem. Za zvuku křišťálových mís a binaurálních tónů dosahujeme hlubokých meditativních stavů a zároveň léčení těla na buněčné úrovni, kdy se všechny naše buňky dostávají do správných vibrací, ve kterých mohou nejlépe fungovat. Tato zvuková lázeň nám tedy dokáže ulevit od bolestí, pomoci při rekonvalescenci po vážných onemocněních či traumatech, napomáhá správné krevní cirkulaci, odstranění toxinů z těla. Je využívána i jako doplňující terapie pro osoby s různým postižením. Navozuje pocit klidu, štěstí a pohody, pomáhá rozpouštět stres a zbavovat se úzkostí. Vyrovnává zapojování obou mozkových hemisfér a pomáhá při léčbě poruch spánku či zbavování se závislostí. Při vedených meditacích zvuk křišťálových mís pomáhá napojit se na naši duši a vyšší vedení, které nám dokáže dát odpovědi na naše nejrůznější otázky, nebo jen spočinout ve svém srdci, kde jsme doma, v bezpečí, kde čerpáme sílu.

 

Zvuk křišťálových mís vytváří velmi silné oscilující pole různých frekvencí. Tyto zvukové vibrace vnímáme celým naším tělem, ať již vědomě, či podvědomě. Již v dávných dobách byla léčba zvukem využívána k harmonizaci vibrací jednotlivých částí těla, fyzického i jemnohmotného.

 

Cena workshopu je 590,- Kč

 

Přihlásit se můžete: www.jogazuza.cz/rozvrh

 

Vhodné i pro těhotné ženy a děti, kontraindikace nejsou známy

 

Moc se na všechny těšíme.

Česko naslouchá v Přerově | 27.11.2022

Vloženo 6.11.2022

Naslouchání

Srdečně vás zveme v neděli 27.11 od 14-17:00hod. na zážitkovou akci Česko naslouchá v Přerově!

 

NASLOUCHANÍ zlepšuje vztahy, prohlubuje pocit důvěry a vzájemnosti, zklidňuje mysl a tiší emoce.

 

Jen málo lidí to SKUTEČNĚ a DOOPRAVDY umí...

 

Přitom jednoduché, hluboké naslouchání není získanou dovedností, ale vrozenou schopností každého z nás. Je dostupné každému. Jeho benefity jsou zřejmé velmi rychle v prožitku jak naslouchajícího, tak toho, komu je nasloucháno. 

Výsledkem praktikování hlubokého naslouchání se přirozeně stávají věci, které naše běžné chápaní (myšlení) často popisuje jako zázraky.

 

Tolik by se toho ve vašem životě mohlo změnit, kdyby vám někdo opravdu naslouchal!

 

 

Program:

 • Česko naslouchá (úvod)
  15 minut 
  Představení projektu Česko naslouchá, jeho cílů a našeho proč to děláme
 •  
  Co je to skutečné naslouchání 
  15 minut
  Co to znamená naslouchat druhému člověku pro porozumění? Proč mám naslouchat jinak? Co to přinese do mého života? A co to může znamenat pro toho, komu je nasloucháno?
 •  
  Revoluce naslouchání (zážitková část) 
  60 minut
  Teorie bylo dost, teď je čas na praxi. Zažijte na vlastní uši, když vám někdo skutečně naslouchá. A jaké to je, když nasloucháte vy...
 •  
  Závěrečné slovo, sdílení 
  60 minut
  Čeho jste si všimli? Co jste objevili?

 

 

Vice info: https://www.ceskonasloucha.cz

 

Cena: dobrovolný příspěvek 

 

Přihlášky: https://www.jogazuza.cz/rozvrh/

1 2 3 4 starší »