Akce

ŽIVOT VE ZDRAVÍ | datum konání 21.5.2023

Rádi bychom vás pozvali na náš workshop 

Život ve zdraví 

Workshop je pro kohokoliv, kdo se chce o fungování svého těla dozvědět víc a naučit se tyto znalosti aplikovat do každodenního života. Název, myslíme si, mluví za vše a stručné shrnutí co vás čeká najdete na letáčku. ?Setkání bude interaktivní a ať už jste laik nebo odborník v oblasti zdraví, najdete si zde své.

Na co se tedy můžete těšit?

1. STRES

Jak ovlivňuje naše tělo. Kdy je prospěšný a kdy nám naopak škodí. Jak souvisí stres se zdravotními potížemi a únavou. JAK SE STRESEM PRACOVAT-PRAKTICKÁ CVIČENÍ, DECHOVÉ TECHNIKY

2. CIRKADIÁNNÍ RYTMY

Co to vůbec je. Jak ovlivňují naše zdraví. Jak prostřednictvím nich zlepšit naše fungování a cítit se lépe. Aneb biohacking zdarma.

3. STRAVA 

Základy zdravého stravování. Co na náš talíř nepatří a co naopak nevynechávat. Jak si poskládat svůj zdravý talíř, aby byl výživný, chutný a vedl k dlouhodobému zdraví. Jak je to s těmi tuky, cukry a různými doporučeními.

4. MIKROBIOM

Co to vlastně je. Proč je teď jeho problematika tak v kurzu. Proč je zdravý mikrobiom našeho střeva tak důležitý. Jak souvisí s celkovým zdravím a imunitou. Jak jej vhodně podpořit.

 

Tohle vše v souvislostech, prakticky, uchopitelně a mnohem víc se dozvíte na našem workshopu Život ve zdraví 21.5.2023. od 14:00 do 18:00 ve Studiu Sangha v Přerově.

 

Pro přihlášení napište na medicina.naturo@gmail.com nebo na

Instagram Medicína Naturo

 

Nebude chybět ani ochutnávka zdravých dobrot z naší kuchyně!?

Těšíme se na Vás!?

Fitness dance | datum konání 16.4.2023

Zveme tě na sérii technicky nenáročných choreografií s prvky dancehallu, které tě budou bavit a zároveň posuneš své hranice tělesného výkonu. 

 

Lekce je určena pro každého, kdo rád tancuje a nechává se pohltit hudbou, která mu dodá energii a dobrou náladu. 

 

Těší se na tebe Nikča! 

 

KDY: 16.4. 2023

V KOLIK: 18:00-19:30

KDE: Sangha

 

Jóga pro ženy | datum konání 29.4.2023

Jóga pro ženy

- zaměřená na redukci hmotnosti a harmonizaci hormonálního systému 

 

Sobota 29. 4. 2023, 9:30 – 10:45 h

 

Zdraví vás Marie Bortlová. Zvu vás na sobotní, dopolední,  lekci Jóga pro ženy, zaměřenou na redukci hmotnosti a harmonizaci hormonálního systému. Lekce má 75 minut.

 

Pokud se chcete zaměřit na redukci hmotnosti a harmonizaci hormonálního systému, přijďte si v sobotu dopoledne, 29. 4. 2023, od 9:30 – 10:45 h, zacvičit Jógu pro ženy. Rozzáříte se na celý víkend láskou.

 

Cvičení je vhodné pro ženy, které se chtějí vědomě věnovat svému tělu a své ženské energii. V lekcích se zaměříme na harmonizaci hormonálního, energetického a imunitního systému ženy. Cvičení je dále doplněné jednoduchými dynamickými sekvencemi, které celkově kladně působí na redukci hmotnosti ženského organismu.

  

KDY: sobota 29. 4. 2023
V KOLIK: 9:30-10:45 h
KDE: Sangha
 

Přihlásit se můžete na webových stránkách studia Sangha, v sekci akce.

 

Těším se na vás

 

Marie Bortlová

Čchi-kung | datum konání 28.4.2023

Práce s léčivou životní energií

 

Zdraví vás Majka Bortlová. Zvu Vás na páteční prožitkovou lekci Čchi-kungu, trvání lekce je 75 minut.

 

Těší mě, že vznikla skupina Čchi-kungistů v Přerově. Ráda vás zase uvidím.

 

Pokud vás zajímá práce s léčivou životní energií, přijďte se v pátek 28. 4. 2023, od 18:30 – 19:45 h, naladit na jemnou energii Čchi-kungu. Rozzáříte tak své nitro láskyplnými vibracemi na víkend a celý následující týden.

 

Čchi-kung je prastaré čínské umění, které je sestaveno z jednoduchých fyzických a mentálních cviků. Nejčastěji se překládá jako "práce s energií". Čchi-kung se praktikoval v různých podobách před pěti, či dokonce sedmi tisíci lety. Jedná se o cvičení, které slouží k celkovému, harmonickému rozvoji člověka.

 

Esencí cviků Čchi-kungu není jen provádění určitých vnějších, pohybů, ale především vnitřní práce, tedy vědomá práce s energií a s myslí. Cviky jsou již po staletí praktikovány lékaři tradiční medicíny, mnichy, poustevníky, ale i obyčejnými lidmi.

 

KDY: pátek 28. 4. 2023
V KOLIK: 18:30 - 19:45 h
KDE: Sangha

 

Přihlášení na lekci je možné na webu Sangha, v sekci akce.

Jarní DETOX jógový pobyt pro ženy | datum konání 19.5.2023

Jarní jogově - detoxikační pobyt pro ženy v Jeseníkách. 

Zveme vás 19 - 21. května 2023 na jarní očistný jógový pobyt do nádherného prostředí Jeseníků v penzionu MLÝNKY.


Začínáme v pátek 17:00 a končíme v neděli po obědě. Čeká vás BOHATÝ nejen JÓGOVÝ PROGRAM zaměřeny na očistu těla i mysli se Zuzkou Viznarovou a večerní sound healing s Ninou Kiarke. 

 

PROGRAM

Pátek

16:30-18:00

Ženy sobě ~ dosednutí v kruhu s čajem a tarotovými kartami a meditací “cesta k vnitřnímu klidu”.

20:00 - 21:30

RELAXAČNÍ JÓGA pro otevření srdce a uvolnění napětí s aromaterapií a muzikohraním ~ jemná sekvence pro zklidnění mysli a uvolnění těla. Masáž hlavy na uvolnění mysli.

 

Sobota

7:45 -8:45

RANNÍ Čchi kung a DYNAMICKÁ MEDITACE pro ženy 

10:30-12:00

VITÁLNÍ JÓGA pro ženy - jóga pro hormonalní a lymfatický systém,

Očistné jógové techniky pro každý den, automasáž pro lymfatický systém 

14:30-16:30

Výlet se cvičením v přírodě / v případě deště ŽENSKÝ KRUH s tancem a masáži.

17:00-18:30

ČAS NA SAUNU ~ saunová ceremonie pro očistu těla

20:00-21:30

KAKAOVÁ CEREMONIE s joga nidrou (jógový spánek) ve ZVUKOVÉ LÁZNI křišťálových mís s Ninou Kiarke

 

Neděle

10-12-00

Čchi FLOW JÓGA ~ jóga s prvky Čchi kungu pro uvolněním kloubů, thajská masáž a závěrečná relaxace s tibetskými mísami a gongem.

 

Kde: penzion Mlýnky v Adolfovicích.  Horské ubytování Mlýnky se nachází v samém srdci Jeseníků, v blízkosti známých lázeňských center Karlova Studánka, Lipová Lázně a Jeseník. K dispozici nám bude Sauna a velká zahrada na cvičení i relax. Plná vegetariánské penze. 

 

Cena s jógovým programem a s plnou penzí na 2 noci ❗️při platbě do 10.4 ~ 5.500 Kč/os ‼️při platbě od 11/4 ~ 6.000 Kč/os

 

✍️Přihlášky: https://www.jogazuza.cz/rozvrh/

Info: 774 371 799

 

Vychutnejte si nádherný pobyt, který začíná pocitem dokonalého klidu. Tady se Vám jistě podaří "vypnout" od běžných starostí, užít si ničím nerušený klid a pohodu.

1 2 3 4 starší »