BIOENERGIE ŽENY

BIOENERGIE ŽENY

Holistický seminář pro ženy věnovaný péči o tělo, mysl i duši v souladu s ročním obdobím

 

CO SEMINÁŘ ZAHRNUJE:

 

 

JARO - jarní očista a vitalita

další seminář 17. března 2024 od 9:30 do 18:30 jarní očistný den pro sebe věnovaný péči o tělo, mysl i duši

     

 

Na jaře se příroda probouzí a začíná nový biologický rok, začíná nový životní cyklus. Ve všech kulturách je toto období spojené s očistou a půsty. Je to skvělé období na rozvíjení nového a opouštění toho, co už nám neslouží.

Budeme se bavit o zdraví, energii, lymfatickém systému, dechu, otužování, stravě … a většinu si i prakticky vyzkoušíme. 

Více info a přihlášky: ZDE

 ∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼ 

 

ZIMA - novoroční seminář

Další seminář leden 2025 od 9:30 do 18:30 Novoroční Den pro sebe věnovaný péči o tělo, mysl i duši

❄️ Chceš opečovat své tělo, naučit se jednoduchou a krátkou jógovou sestavu pro zimní měsíce na podporu tvého hormonálního systému? Vyzkoušet si a osvojit základní relaxační techniky pro uvolnění těla i mysli?

❄️ Dozvědět se něco z čínské medicíny o tom, jak podpořit močový měchýř a ledviny? Naučit se jednoduché sestavy pro energii z čínského energetického cvičení Chikungu? 

❄️ Dozvědět se něco o správném dechu a začít dýchat naplno a zdravě? 

❄️ Nechat se opečovat a hýčkat a podpořit své zdraví aromaterapií a masáži

❄️ Dozvědět se, co znamená termín Biohacking a nastartovat své tělo? 

❄️ Vytvořit si záměr na nový rok a získat nástroje, jak ho i naplnit? 

❄️ Dotknout se své duše skrz vědomý dech při BREATHWORKu

 

Budeme se bavit o zdraví, cvičení, dechu, stravě, spánku … a vše si i prakticky vyzkoušíme. 

⭐️ Odneseš si svůj záměr na rok 2024 a nástroje jak ho naplňovat.


⭐️ Dostaneš pravidelnou podporu facebookové skupiny, kde najdeš všechny techniky, které ses naučila, a kde budou přibývat stále nové inspirace … 

 

Součástí bude i ochutnávka a můžeš si s námi dát výborný veganský oběd vhodný pro zimní období. 

 

Využijte jedinečnou možnost novoroční atmosféry, atmosféry nového začátku, zastavte se a řekněte si, co byste skutečně chtěly. Co byste si opravdu přály mít v roce 2024 jinak?

JÓGA, RELAXACE & ČCHI KUNG ~ Zuzka 

Zima je spojená s energií vody. Zaměřuji se na jógu podle ročních období a v souladu s našim ženským cyklem. V zimě se příroda ukládá ke spánku, aby nabrala sílu, a to je i naše cesta, jak si uchovat vitalitu a zdraví. 
Zpomalíme, zaměříme se na náš vnitřní svět. V klidu a tichu, které nás vyživuje se tvoří největší zázraky. 
Zacvičíme si sestavu jógy na uvolnění v oblasti kyčlí, spodní části zad a celé pánve a Čchi-kungu na podporu ledvin a močového měchýře, které jsou v zimě nejnáchylnější a je třeba o ně pečovat. Ledviny jsou zdrojem naší životní síly. Povíme si o emocích, zdraví i sexualitě ;-) Využijeme poznatky z aromaterapie a akupresury a naučíme se automasáž pro uvolnění těla i mysli.

BIOHACKING V PRAXI A MAPA MÉHO ROKU 2024 - Vendulka

Seznámíme se s Biohackingem, což není jen dočasná moderní vlna, ale pochopení fungování lidského organismu a využití jeho maximálního potenciálu. Zařazením biohacků - vychytávek pro lidský organismus můžete navýšit energii, spokojenost a psychickou odolnost. Kolečko Ženské Bioenergie vám poskytne přehled, jak na tom se svou bioenergií jste, zjistíte, co vše ji zahrnuje, a hlavně také jasně uvidíte, kde a co potřebujete pro svou dlouhotrvající spokojenost a elán udělat a jaké biohacky - vychytávky zařadit. Pomocí Smyslové Aktivace se pak ponoříte do své představy a ve své mysli vytvoříte cíl, který si přejete v průběhu nového roku splnit a zažijete, jaké to je, když jej dosáhnete. Abyste si svůj smyslový prožitek mohly odnést domů, znázorníte si jej na své Vision Mapě. Ta vám bude nejen připomínat, čeho si v roce 2024 přejete dosáhnout, ale také, co pro to vědomě potřebujete dělat.

Dotkneme se tématu výživy na buněčné úrovni, která má ohromný dopad na míru energie našeho fyzického těla, hormormonalní rovnováhu, ale i psychickou pohodu.

 

Vysvětlíme si, jakou roli hraje kousání a v čem je prospěšné vědomé jezení. Prozradíme v čem najdete nově objevený “vitamín proti stárnutí” a mnohem více. 

 

BREATHWORK ~ Irča

Celodenní setkání završíme hlubinným ponorem do sebe. Pomocí vlastního dechu rozšíříme svou dosavadní realitu, uvolníme to, co nám brání žít život podle svých přání a naopak necháme dech podpořit náš záměr pro nový rok. Ukotvíme jej ve všech úrovních - fyzické, psychické, mentální, emoční i duchovní…

Vědomým dechem pohladíme celé tělo, všechny orgány, každou buňku v těle. Poděkujeme za jejich úžasnou “práci”. Poděkujeme také sobě za to, že jsme…

Nakoukneme do svého podvědomí a možná objevíme ještě něco dalšího, co na běžné úrovni nevidíme, nevnímáme. Přiblížíme se ještě blíž sobě, své prapůvodní esenci…

Uzavřeme rok 2023, (od)pustíme, co už není třeba s sebou dál nosit, a s důvěrou otevřeme bránu do roku 2024. V souladu se svým přáním i voláním Duše.

vykročíme do nové etapy…

 

Více o BW https://www.irenahyzova.cz/breathwork/ 

 

Lektorky, které tímto dnem budou provázet: 

Zuzana Kojan Viznarová 

Jóga mě provází od mého mládí a pomohla mi nejen zlepšit mé zdraví, ale otevřela mi zároveň cestu k sobě samotné. Naučila mě se lépe koncentrovat, utišit emoce, najít sebedůvěru a odvahu ke změnám. Bylo tak pro mě přirozené ji začít předávat dál, což činím již více než 12 let. Prošla jsem řadou certifikovaných kurzů a praktikovala s lektory z celého světa, abych si našla svou vlastní “láskyplnou cestu” jógy. 

Miluji Vinyasa jógu a všechny mé lekce jsou na tomto stylu plynulých přechodů z pozice do pozice postavené, ať už jde o lekce dynamické a intenzivní pro rozproudeni energie nebo jemné slow flow lekce pro ženy až po velmi pomalé uvolňující relaxační lekce. Současně se věnuji také čínskému energetickém cvičení Čchi-kung, dechu a dechových technikám, meditačním a relaxačním technikám, které do svých lekci zapojuji.

Jógová cesta mi zároveň otevřela dveře k poznání tantry, která nádherně doplnila mou cestu jógovou, takže tyto směry teď propojuji.

Jsem majitelkou jógového studia Sangha v Přerově a pořádám workshopy, víkendové pobyty a dovolené v zahraničí převážně pro ženy. S partnerem pořádáme workshopy Partnerské jógy a Tantrické večery, které jsou naši společnou vášní. 

Irena Hýžová 

Jsem žena, která se učí naslouchat přáním své Duše a žít s nimi v souladu. Před lety jsem nastoupila na cestu sebepoznání a vypadá to, že půjde o celoživotní „práci“ :) Velmi mi dává smysl vědomě propojovat duchovno s fyzičnem. Baví mě získávat nové informace, rozšiřovat si své obzory – jak v tomto světě, tak i v tom jemněhmotném.

A právě díky informacím, vlastním prožitkům a vedení života samého mi přišel do cesty Breathwork. Něco, co propojuje naše tělo a dech s tím, co přesahuje naši “běžnou” fyzickou realitu. Breathwork představuje úžasný způsob, jak se spojit se svou podstatou, svým opravdovým Já, s léčivou energií, kterou každý v sobě máme, a také účinný prostředek k uvolnění zamrzlých, potlačených emocí... Je naším průvodcem k sobě samým, k naší Duši… 

Breathworkem provázím od května 2022 a i po desítkách setkání a stovce provedených lidí mě i nadále fascinuje, co vše se může dít, když se s důvěrou vydáme po vlně vlastního dechu…

Dech považuji za univerzální nástroj sebepoznávání dostupný každému.

Vendula Přikrylová 

 

Nějaký čas zpět byste ve mě našli nadšenou lektorku angličtiny a majitelku jazykové školy, zamilovanou až po uši do své profese. I přes velké zapálení a lásku k učení studentů přišel pád. Vyhoření. Termín čím dál častěji skloňovaný v dnešní rychlé a zahlcující době. 


Řešení mi přinesla kombinace živé přírodní buněčné stravy, změna myšlení a energetická neuropsychologie PSYCH-K®, jejíž semináře jsem 5 let tlumočila, prošla výcvikem a stala se facilitátorkou.

Dnes jako akreditovaná Mindset®, Vitality a Wellbeing koučka vedu lidi k tomu, aby převzali kontrolu nad svým životem, včas investovali do svého těla a vědomě pracovali na dobrém pocitu ze sebe a svého života. Pro posílení fyzického zdraví a psychické odolnosti jim pomáhám integrovat biohacking návyky, které nejen omlazují, poskytují hormonální rovnováhu, ale celkově vedou k delšímu životu ve zdraví, optimismu a vitalitě. Prostřednictvím PSYCH-K® práce s hemisférami odbouráme stres, přenastavíme myšlení, učíme se, jak zpomalit, nespěchat a přeladit svou mysl na skutečnou radost a pocit naplnění. Chcete taky omladit, nespěchat a žít dříve než zestárnete? 

 

Kontakt & info

Zuzana Kojan Viznarová

jogazuza@seznam.cz

+420 774 371 799

Sledujte nás:

Fakturační údaje

Zuzana Viznarová

Velká Dlážka 1232/16

75002 Přerov

IČ: 02840316

Fio banka:

2300798826/2010