Akce

BIOENERGIE ŽENY ~ jarní očista a vitalita | datum konání

 

 

BIOENERGIE ŽENY

Zveme vás 17. března 2024 od 9:30 do 18:30 na jarní očistný den pro sebe věnovaný péči o tělo, mysl i duši

     

 

Na jaře se příroda probouzí a začíná nový biologický rok, začíná nový životní cyklus. Ve všech kulturách je toto období spojené s očistou a půsty. Je to skvělé období na rozvíjení nového a opouštění toho, co už nám neslouží.

 • Naučíte se jednoduchou detoxikační jógovou sestavu pro jarní měsíce na podporu tvého lymfatického systému
 • Vyzkoušíte si a osvojit základní energetizační techniky pro nastartování těla i mysli
 • Dozvíte se něco z čínské medicíny o tom, jak podpořit játra, slezinu a srdce
 • Naučíte se jednoduché sestavy pro podporu jarní energie z čínského energetického cvičení Čchi-kungu
 • Zjistíte jak snadno rozproudit lymfu a zkrášlit svou pokožku každý den
 • Změříte kvalitu svého dechového vzorce a využít svůj dech ve svůj prospěch
 • Necháte se opečovat a hýčkat a podpořit své zdraví aromaterapií a masáži
 • Seznámíte se s principy omlazování a proč je zařadit do každodenního života 
 • Dozvíte se zajímavosti o tom, jak fungují půsty a jak je zařadit do života
 • Zjistíte, kde vám uniká v životě energie a jak ji doplňovat
 • Co znamená mikrostres a jaký má dopad na váš imunitní systém
 • Dozvíte se proč je dobré otužovaní a jak s ním začít
 • Dotknete se své duše skrz spojený vědomý dech při BREATHWORKu

 

Budeme se bavit o zdraví, energii, lymfatickém systému, dechu, otužování, stravě … a většinu si i prakticky vyzkoušíme. 

Dostaneš pravidelnou podporu facebookové skupiny, kde najdeš všechny techniky, které ses naučila, a kde budou přibývat stále nové inspirace … 

Navazující ON-LINE SEMINÁŘ k upevnění nových dovedností a trénink prezentovaných technik

Součástí bude i ochutnávka očistné stravy pro jarní období. Doobjednat si můžeš výborný veganský oběd v kavárně Nebe počká (menu 170 Kč).  

Cena 1950 Kč zahrnuje:

 • Celodenní seminář
 • Ochutnávka jarní stravy
 • FB podpůrná skupina s materiály k semináři
 • On-line seminář k upevnění znalostí
 • Dárek

JÓGA, MEDITACE, RELAXACE & ČCHI KUNG ~ Zuzka 

Jaro je spojené s energií Dřeva a z orgánu tento element zastupují játra a žlučník.V květnu přebírá sílu element Ohně a převede jaro v léto a orgánem spjatým s tímto elementem je srdce.

Zaměřuji se na jógu podle ročních období a v souladu s našim ženským cyklem. Po zimě, kdy jsme nabraly sílu, přichází čas probuzení.
Probudíme v těle energii a rozdmýcháme vnitřní oheň. 
Zacvičíme si sestavu jógy na detoxikaci těla a podporu lymfatického systému a Čchi-kungu na podporu jater, žlučníku a srdce, které jsou v na jaře nejnáchylnější a je třeba o ně pečovat. Játra zajišťují plynulý chod energie v tělě, jsou zdrojem naší životní síly. Povíme si o emocích, zdraví i sexualitě ;-) Využijeme poznatky z aromaterapie a akupresury a naučíme se automasáž pro podporu lymfatického systému.

OMLAZENÍ, DETOX, LYMFA a ENERGETICKÝ KOTEL - Vendy

 

Jaro nový start - mládí, svěžest a vitalita. Prozradím vám, jak očistou na buněčné úrovni nastartujete omlazení a připomenu, jaký vliv má jídlo na náš elán a vitalitu. Těště se na rozproudění lymfy a zkrášlení pokožky. Věřím, že si postup zamilujete tak, že se stane součástí každého vašeho rána. Energetický kotel je technika, která vám ukáže, kde o svou energii přicházíte a naučí vás věnovat pozornost jejímu doplňování. Možná se díky ní už konečně naučíte říkat NE a řeknete bye-bye i jarní únavě. Pomůže vám uvědomit si mikrostres, který ať si to připouštíte nebo ne, je nechtěným společníkem nás všech. Věřím, že až zjistíte, jak se hromadí, nenápadně podle křivky narůstá a jaký má dopad na váš imunitní systém, že už ho přehlížet nebudete. K jeho propuštění vám poslouží i Vizualizace pouštění, kterou můžete používat i opakovaně doma po workshopu.

BREATHWORK ~ Irča

Celodenní setkání završíme hlubinným ponorem do sebe. Pomocí vlastního dechu rozšíříme svou dosavadní realitu, uvolníme to, co nám brání žít život podle svých přání a naopak necháme dech podpořit náš záměr pro nový rok. Ukotvíme jej ve všech úrovních - fyzické, psychické, mentální, emoční i duchovní…

Vědomým dechem pohladíme celé tělo, všechny orgány, každou buňku v těle. Poděkujeme za jejich úžasnou “práci”. Poděkujeme také sobě za to, že jsme…

Nakoukneme do svého podvědomí a možná objevíme ještě něco dalšího, co na běžné úrovni nevidíme, nevnímáme. Přiblížíme se ještě blíž sobě, své prapůvodní esenci…

 

Lektorky, které tímto dnem budou provázet: 

Zuzana Kojan Viznarová 

Jóga mě provází od mého mládí a pomohla mi nejen zlepšit mé zdraví, ale otevřela mi zároveň cestu k sobě samotné. Naučila mě se lépe koncentrovat, utišit emoce, najít sebedůvěru a odvahu ke změnám. Bylo tak pro mě přirozené ji začít předávat dál, což činím již více než 12 let. Prošla jsem řadou certifikovaných kurzů a praktikovala s lektory z celého světa, abych si našla svou vlastní “láskyplnou cestu” jógy. 

Miluji Vinyasa jógu a všechny mé lekce jsou na tomto stylu plynulých přechodů z pozice do pozice postavené, ať už jde o lekce dynamické a intenzivní pro rozproudeni energie nebo jemné slow flow lekce pro ženy až po velmi pomalé uvolňující relaxační lekce. Současně se věnuji také čínskému energetickém cvičení Čchi-kung, dechu a dechových technikám, meditačním a relaxačním technikám, které do svých lekci zapojuji.

Jógová cesta mi zároveň otevřela dveře k poznání tantry, která nádherně doplnila mou cestu jógovou, takže tyto směry teď propojuji.

Jsem majitelkou jógového studia Sangha v Přerově a pořádám workshopy, víkendové pobyty a dovolené v zahraničí převážně pro ženy. S partnerem pořádáme workshopy Partnerské jógy a Tantrické večery, které jsou naši společnou vášní. 

Irena Hýžová 

Jsem věčný snílek, který vidí, cítí nádheru toho, co „v sobě“ nosíme (naši Duši, náš potenciál…), tedy vnímám i ty propastné rozdíly mezi tím, co jsme a tím, co si myslíme, že jsme…

Jsem také věčný student – baví mě získávat nové informace, rozšiřovat si své obzory – jak v tomto světě, tak i v tom jemněhmotném.

Miluji životní příběhy, naslouchání, pozorování, bytí, energii, která koluje všude kolem nás i v nás…

V neposlední řadě jsem také věčný pochybovač – tedy se nespokojím s jedním tvrzením/metodou/technikou pro všechny:)

V roce 2021 mi přišel do života Breahtwork, který (za mě) propojuje vše, co mám ráda. Fyzično s duchovnem. (Sebe)poznávání. Odhalování vnitřních pravd. Odhazování masek a převzatých přesvědčení. Boření mýtů. Rozšiřování naší „reality“, našich možností... Nabízí cestu k sobě samé pomocí vlastního těla a dechu (kteří nás většinou znají lépe než my sami:).

Po ročním téměř každotýdenním absolvování těchto dechových terapií se můj život rozšířil o další roli – certifikovanou průvodkyni Breathworkem (skupinovým i individuálním). I po desítkách setkání a stovce provedených lidí mě i nadále fascinuje, co vše se může dít, když se s důvěrou vydáme po vlně vlastního dechu…

Dech považuji za univerzální nástroj sebepoznávání dostupný každému. S úžasem i nadále sleduji, jak změny v našem dýchání ovlivňují různé úrovně našeho bytí (zdraví, energii, myšlení, emoce, rozhodování, propojení s naší Duší, náš život…).

 

Vendula Přikrylová 

Nějaký čas zpět byste ve mě našli nadšenou lektorku angličtiny a majitelku jazykové školy, zamilovanou až po uši do své profese. I přes velké zapálení a lásku k učení studentů přišel pád. Vyhoření. Termín čím dál častěji skloňovaný v dnešní rychlé a zahlcující době. 


Řešení mi přinesla kombinace živé přírodní buněčné stravy, změna myšlení a energetická neuropsychologie PSYCH-K®, jejíž semináře jsem 5 let tlumočila, prošla výcvikem a stala se facilitátorkou.

Dnes jako akreditovaná Mindset®, Vitality a Wellbeing koučka vedu lidi k tomu, aby převzali kontrolu nad svým životem, včas investovali do svého těla a vědomě pracovali na dobrém pocitu ze sebe a svého života. Pro posílení fyzického zdraví a psychické odolnosti jim pomáhám integrovat biohacking návyky, které nejen omlazují, poskytují hormonální rovnováhu, ale celkově vedou k delšímu životu ve zdraví, optimismu a vitalitě. Prostřednictvím PSYCH-K® práce s hemisférami odbouráme stres, přenastavíme myšlení, učíme se, jak zpomalit, nespěchat a přeladit svou mysl na skutečnou radost a pocit naplnění. Chcete taky omladit, nespěchat a žít dříve než zestárnete?

 

Kontakt & info

Zuzana Kojan Viznarová

jogazuza@seznam.cz

+420 774 371 799

Sledujte nás:

Fakturační údaje

Zuzana Viznarová

Velká Dlážka 1232/16

75002 Přerov

IČ: 02840316

Fio banka:

2300798826/2010