Akce

BREATHWORK - hlubinná dechová meditace | datum konání 8.10.2023

Zveme vás v neděli 8. října od 17:00 do 19:00 na hlubinnou dechovou meditaci s Irenou Hýžovou.

 

BREATHWORK ~ zpět k sobě pomocí dechu

Tentokrát téma: PULZ ŽIVOTA

Cítíš ho? Život proudící tebou, každou tvou buňkou? Pulz, který možná určuje tvou cestu i její konec… Jeho rychlost toho tolik ovlivňuje v každodenním dění… Vnímáš jeho rychlost? Ne? To vůbec nevadí. Protože tam je. Pořád. Dokud jsi tady, na Zemi. A možná i potom… Nemusíš si jej hlídat, tepe sám, bez viditelného přičinění.

 

Co je Breathwork?

Bezpečné propojení spojeného vědomého dýchání s (mírně) vedenou meditací, za podpory hudby, která také pomáhá procesu. Je návratem k sobě, zpět "domů", do své síly, do svého středu, do srdce... s pomocí vlastního dechu a těla.


⭐️Aktivuje podvědomí (které ovlivňuje až 95 % našeho jednání),

⭐️prohlubuje vhledy,

⭐️uvolňuje potlačované emoce, stres a napětí z každé buňky v těle,

⭐️odstraňuje staré omezující energie, vzorce, negativní myšlenky...,

⭐️osvobozuje a uzdravuje různé bloky, vzpomínky a traumata,

⭐️dochází k transformaci na hluboké buněčné úrovni.

⭐️spojuje s vlastní vnitřní silou, se samouzdravovací energií,

⭐️přináší větší vnímavost (vnitřních pocitů, emocí, myšlenek, bloků, programů, ale i okolí),

⭐️podporuje kreativitu, nadhled, vyšší poznání, porozumění sobě i ostatním...


Zažij sílu svého dechu v harmonizujícím prostředí jógového centra ... Nech se jím zavést dovnitř, do sebe, a poznej své pravé Já… Nahlédni na své bytí bez omezení své mysli, z nadhledu… Terapeutický dech ti pomůže obejít vědomou mysl, dostane tě do změněných stavů vědomí, kde můžeš najít odpovědi na své otázky. Všechny je tam máš. Uvnitř sebe. Ty jsi tím nejlepším terapeutem, léčitelem, průvodcem pro sebe samou/samého… Dovol dechu ti to ukázat, procítit na plno…

 

⭐️Někdy potřebujeme opečovat.

⭐️ Napojit se na proud lásky, spokojenosti, radosti…

⭐️ Jindy vypustit páru, tlak, napětí.

⭐️ Někdy být jen sami pro sebe.

⭐️ Jindy naopak být součástí jednoty.

⭐️ Občas chceme podpořit přicházející fázi, otevřít se něčemu novému nebo naopak se rituálně s něčím/někým rozloučit.

⭐️ Zklidnit mysl a procítit odpovědi jdoucí opravdu z nás, od srdce…

⭐️ Být „jen“ pozorovatelem toho, co přichází…

To vše nám BW, náš dech a rozšířené vědomí nabízí.

 

Nevěříš? Irena (Breathwork facilitátorka) by před 2 roky nejspíš taky nevěřila. Ale pak jí přišel do života Breathwork a od té doby se nechává překvapovat, kam všude se může pomocí vlastního dechu dostat, co vše může vidět, pochopit, přesvědčit se, propustit, ulevit si… a spoustu dalšího.

 

Ne, ty nemusíš praktikovat Breathwork 2 roky (a více), aby došlo ke změně k lepšímu. Někteří cítí obrovské uvolnění již po prvním setkání, většina účastníků pak po 2 - 3. Další chtějí pokračovat, nahlédnout ještě dál, víc, hlouběji… Tak jako Irena, která šla ještě dál. Protože setkání s terapeutickým dechem ji doslova a do písmene změnilo život k lepšímu...


Na co se můžeš těšit?

16:50 – Otevření prostoru

17:00 - Přivítání, úvodní naladění, seznámení s lektorkou i s BW. Prostor pro dotazy

17:40 - Cca 60 minut dýchání s hudbou a mým lehkým vedením a držením prostoru

18:40 - Návrat, uzemňování

18:50 - Sdílení prožitků (kdo bude chtít) a malé občerstvení pro doplnění energie a podporu návratu

19:00 – Rozloučení a uzavření kruhu

A poté dojíždění prožitků a následná integrace v běžném životě. Protože BW to nekončí, právě naopak – tím to teprve začíná… (Rozpis času je orientační pro představu.)

 

Cena: 700 Kč

 

Kdo tě Breathworkem provede?

Jmenuji se Irena Hýžová a Breathwork je mou srdeční záležitostí. Poprvé jsem si jej prožila na vlastní kůži (dech) v létě 2021 a bylo to pro mě něco tak silného, naplňujícího a převratného, že jsem dodnes nepřestala. Doslova mi změnil (a nadále mění) život. Rok jsem se účastnila BW téměř každý týden a když se objevila nabídka stát se Breathwork facilitátorkou, volba byla jasná. Přihlásila jsem se do ročního facilitátorského kurzu a nastoupila na intenzivní (především vnitřní) cestu.

Netuším, jestli mě někdy přestane fascinovat, kam se za pomocí něčeho, co máme neustále k dispozici a je zcela zdarma (rozuměj dechu), můžeme dostat, co vše můžeme prožít, uzdravit, objevit, dořešit, pustit, uzavřít…

Absolvovala jsem 100+ Breathworků a každý byl jiný. V podstatě se nedá připravit na to, co přijde, co vše se může stát, kam nás náš dech může dostat. O to vděčnější jsem, že mohu být u toho. Že tím mohu provázet, držet prostor, podporovat vás (nás všechny) na vaší (naší) cestě. Cestě zpět k sobě, do své síly i jemnosti.Těším se na další dechové setkání.