Akce

Maroko všemi smysly ~ pohádková cesta pro ženy | datum konání 8.10.2023

Vydejte se s námi za dobrodružstvím

do země pohádek tisíce a jedné noci …

 

Poznejte zemi, která má rozhodně co nabídnout. Moře, oceán, pohoří Atlas, zasněžené hory i horkou poušť s největšími písečnými dunami na světě a pohádkovou kulturu Berberů.


Zveme vás 8 -15. října 2023 na EXLUZIVNÍ RETREAT s menší skupinkou žen na magická místa Orientu. Maroko již známe a můžeme vám tedy zprostředkovat ty nejúžasnější zážitky.

 

Vezmeme vás na překrásná místa, ukážeme vám co si nenechat ujít, co kde ochutnat a co naopak vynechat. Provedeme vás Marrakéší a jeho krásami a objevíme mnohá kouzelná místa mimo město. 

Můžete s námi poznat nejen kousek Maroka, ale také sama sebe. Budete mít možnost zacvičit si jógu, Čchi kung, protáhnout si tělo, nechat se namasírovat, meditovat, tančit nebo sdílet příběhy. Zažijeme kouzelné západy slunce, lze se nechat se namalovat hennou, užívat si sluníčka a klidu místní kultury, jíst dobré jídlo, odpočívat u bazénu a relaxovat své tělo a mysl. Sama si vyberete do čeho se zapojíte a nebo můžete prostě vypnout a nechat se programem „vést“. Na takové cestě lze objevit zase něco nového ze sebe z tradic a kultury této země a kořenů posvátné sexuality.

Program pobytu:

Program je velmi bohatý a komplexní. Ochutnáte život města ve dne i v noci, jeho divokost, ale také klid venkova a místní přírodu. Program je zaměřený jak na pohyb a cestování, tak i na relax a odpočinek.

Nejenže všemi smysly ochutnáte kulturu, tradice, chutě a vůně Maroka, ale program je koncipován tak, aby vás zážitkovou formou motivoval k hlubšímu poznání sebe sama…budete-li chtít.

Maroko promlouvá ke každé části našeho těla, srdce i duše. 


Více info: https://www.cestyzeme.cz/maroko/

MARRÁKEŠ

Marrákeš je velmi živé a na prožitky bohaté město, a to jak ve dne tak v noci. Kromě historických památek překrásných zahrad nabízí také labyrinty uliček, malé, velké, upravené i zanedbané domy, některé stojící po tisíce let, všechny vyprávějící příběhy starého orientu. Zažijte Marrákeš, město mnoha jmen .. Rudé město, Dcera pouště, Brána do hor, Perla jihu či Bagdád západu.

UBYTOVÁNÍ

      

Riád Le Petit Joyau v Marakéši

Zde strávíme první část našeho pobytu. Riád Le Petit Joyau se nachází v Marrákeši a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu a restauraci. Tento riad má výhodnou polohu ve čtvrti Kasbah a nabízí bar a krytý bazén. K dispozici je  Wi-Fi ve všech prostorách.  Každý pokoj má vlastní koupelnu  Každé ráno se podává kontinentální nebo halal snídaně. Jeho součátí je také posezení na střeše  riádu a několik   útulných zákoutí. 

   
Riád TIGMI NOMADE 

Po rušném Marrákeši se přesuneme na toto kouzelné místo, které nabízí především relaxaci a klid. Ticho by se zde dalo krájet a výhledy z terasy nebo od bazénu jsou dechberoucí. Z terasy můžete pozorovat zasněžené vrcholky Vysokého Atlasu, ale také život v přilehlých vesničkách. Omamná vůně květů pomerančovníků a pohostinnost majitele pana Mohameda vás natolik okouzlí, že si budete připadat téměř jako doma, nebo na návštěvě u dobrých přátel. Z takového místa se vám ani nebude chtít odjet…