Akce

Česko naslouchá v Přerově | datum konání 27.11.2022

Naslouchání ~ Česko naslouchá v Přerově

Srdečně vás zveme v neděli 26.3.2023 od 15-18:00hod. na zážitkovou akci Česko naslouchá v Přerově! Půjde o volné pokračování pro každého, kdo chce naslouchání vyzkoušet nebo svou schopnost naslouchání prohlubovat ;-)

NASLOUCHANÍ zlepšuje vztahy, prohlubuje pocit důvěry a vzájemnosti, zklidňuje mysl a tiší emoce. Jen málo lidí to SKUTEČNĚ a DOOPRAVDY umí...

 

Přitom jednoduché, hluboké naslouchání není získanou dovedností, ale vrozenou schopností každého z nás. Je dostupné každému. Jeho benefity jsou zřejmé velmi rychle v prožitku jak naslouchajícího, tak toho, komu je nasloucháno. 

Výsledkem praktikování hlubokého naslouchání se přirozeně stávají věci, které naše běžné chápaní (myšlení) často popisuje jako zázraky.

Tolik by se toho ve vašem životě mohlo změnit, kdyby vám někdo opravdu naslouchal!

 

Program:

 • Česko naslouchá (úvod)
  15 minut 
  Představení projektu Česko naslouchá, jeho cílů a našeho proč to děláme
 •  
  Co je to skutečné naslouchání 
  15 minut
  Co to znamená naslouchat druhému člověku pro porozumění? Proč mám naslouchat jinak? Co to přinese do mého života? A co to může znamenat pro toho, komu je nasloucháno?
 •  
  Revoluce naslouchání (zážitková část) 
  60 minut
  Teorie bylo dost, teď je čas na praxi. Zažijte na vlastní uši, když vám někdo skutečně naslouchá. A jaké to je, když nasloucháte vy...
 •  
  Závěrečné slovo, sdílení 
  60 minut
  Čeho jste si všimli? Co jste objevili?

 

Více info: Česko naslouchá

 

Cena: dobrovolný příspěvek. 

 

Přihlášky: https://www.jogazuza.cz/rozvrh/