Akce

RELAXAČNÍ JÓGA ve vibrační lázni KŘIŠŤÁLOVÝCH MÍS | datum konání 26.3.2023

Zveme vás na zážitkovou lekci  

RELAXAČNÍ JÓGY VE VIBRAČNÍ LÁZNI KŘIŠŤÁLOVÝCH MÍS s vůní Orientu.

V pomalém tempu RELAXAČNÍ JÓGY necháme svá těla prostoupit léčivými vibracemi KŘIŠŤÁLOVÝCH MÍS a na závěr spočineme v prodloužené relaxaci. Necháme se hýčkat orientálními vůněmi a masáží hlavy. Setkání ukončíme orientálním kořeněným Masala čajem a meditací laskavosti. 

 

se Zuzkou Viznarovou a Ninou Kiarke.

 

V dnešní uspěchané době vás zveme vychutnat si klid a uvolnění ve studiu SANGHA. Připravily jsme pro vás další RELAXAČNÍ VEČER, ve kterém se na začátku naladíme skrz DECH A MEDITACI na své srdce, ztišíme svou mysl a ponoříme se do svého nitra. V pomalém tempu RELAXAČNÍ JÓGY uvolníme jemným protažením do hloubky svá těla a necháme své tělo prostoupit léčivými VIBRACEMI KŘIŠŤÁLOVÝCH MÍS, kterým bude patřit i závěrečná prodloužená relaxace spolu se zvuky šamanského bubnu, dešťového sloupu a zvonkoher. 

 

Naše tělo je ovlivňováno zvukem, hudbou nebo vibracemi. Na fyzické úrovni tak vibrace KŘIŠŤÁLOVÝCH MÍS pronikají hluboko do měkkých tkání, kde léčí tělo na buněčné úrovni. Vrací tak organizmus zpět do rovnováhy a harmonie potřebné k správnému fungování těla a jeho samo regeneračním schopnostem.

 

Rozmazlovat vás budou v průběhu přírodní orientální vůně RITUALS a na závěr spolu vypijeme šálek čaje kořeněněho rituálního čaje MASALA. 

 

Cena: 400 Kč 

 

Těší se Zuzka a Nina